Loading ...
close
logo
کنگره ها و نمایشگاه ها

 

 

     

 
       
       
       
       
     

 

همایش بیمارستان قلب رجایی 1401 
 

     

 

کنگره بین المللی مدیکا- آلمان 2022

 
 

     

 

کنگره زخم دی ماه 1401

 
 

     

 

 

کنگره ایران هلث 1401

 
 

 

نمایشگاه مدیکا 2019

شرکت کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین ترمیم زخم و بندآورنده های خونریزی در نمایشگاه مدیکا در تاریخ 27 الی 30 آبان ماه  برابر با 18الی 21 نوامبر 2019، که محل این نمایشگاه عظیم بین المللی شهر دوسلدورف آلمان بود، حضور داشت.نمایشگاه بین المللی مدیکا پانزدهمین دوره را سپری میکرد، بدون تردید بزرگترین نمایشگاه دنیا در زمینه محصولات و تجهیزات پزشکی می باشد که هر ساله در آلمان برگزار می گردد. بازدید کنندگان غرفه کیتوتک شامل پزشکان عمومی، پزشکان بیمارستان ها، مدیران بیمارستان ها، پرستاران، مدیران فنی بیمارستان ها، مدیران آزمایشگاه ها، دستیاران پزشکی فعال در زمینه مختلف بودند که از محصولات کیتوتک بازدید کردند.

 
 

دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو 1398

دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو 18 الی 21 مهرماه 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج‌فارس برگزار گردید.دراین جشنواره، نهادهای فعال در سه قالب حضور داشتند که عبارتند از:• نهادهای ترویجی شامل باشگاه دانش‌آموزی، فروشگاه کتاب تخصصی، انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی؛• مراکزعلمی شامل آزمایشگاه، دانشگاه و پژوهشگاه، پارک و مرکز رشد؛• شرکت‌های صنعتی در ۱۲ بخش (Pavilion) سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته بندی، نانومواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی؛ شرکت‌های مشاوره‌ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین‌الملل؛شرکت کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین ترمیم زخم و بندآورنده های خونریزی در این نمایشگاه حضور داشت، و غرفه شرکت کیتوتک با استقبال قابل توجه مدعوین همراه بود. 
 

چهارمین کنگره بین المللی و ششمین کنگره ملی زخم  1398

 حضور در چهارمین کنگره بین المللی و ششمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافتشرکت کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین ترمیم زخم و بندآورنده های خونریزی در چهارمین کنگره بین المللی و ششمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت که از تاریخ 28 آبان تا 1 آذر ماه در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار گردید حضور یافت. غرفه کیتوتک در این نمایشگاه با استقبال پرشور متخصصین علوم بالینی و علوم پایه، دانشجویان پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و علوم پایه و.... قرار گرفت. 
     

 

ششمین نمایشگاه پدافند زیستی 1398

ششمین نمایشگاه پدافند زیستی 18 الی 21 آبان ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، برگزار گردید.این نمایشگاه با هدف شناسایی و همراهی با شرکت های دانش بنیان و فناورانه در حوزه های  تخصصی دانش بنیان در ششمین دوره نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل که با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد؛ و شرکت های دانش بنیان، محصولات بومی خود را در این حوزه معرفی نمودند.شرکت کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین ترمیم زخم و بندآورنده های خونریزی در این نمایشگاه حضور داشت، و غرفه شرکت کیتوتک با استقبال قابل توجه مدعوین همراه بود. 
انجمن جراحان ایران در همدان

شرکت کیتوتک این بار ضمن برگزاری جلسه آموزشی در استان همدان ، با حضور جمعی از جراحان و متخصصین بر قدرت خویش در تولید محصولاتی با کیفیت ، مقرون به صرفه ، متنوع و بسیار کاربردی تاکید کرده و به آموزش روش های نوین پانسمان و ترمیم زخم مطابق با دانش روز دنیا، با محصولات کیتوتک پرداخت و مورد استقبال حضار واقع شد.
همایش محصولات و آشنایی با هیل اپ در استان خراسان

برگزاری همایش معرفی محصولات و آشنایی با نرم افزار هیل اپ در استان خراسان توسط شرکت کیتوتک برای پرستارانی که از تمامی مراکز درمانی استان در این جلسه حضور داشتند، جهت آشنایی بیشتر با محصولات شرکت کیتوتک، سهولت در ترمیم زخم های باز و بسته ضد عفونی کردن زخم به طرز صحیح ، پانسمان کردن زخم و روش استفاده از محصولات به نحو صحیح و آگاهانه برگزار گردید.این همایش با استقبال فراوان همکاران و درمانگران این شهر همراه بود.

 
 

   

همایش انجمن جراحان - همدان

شرکت کیتوتک این بار ضمن حضور در همایش سراسری انجمن جراحان در استان همدان، که با حضور جمعی از جراحان و متخصصین برگزار گردید حضور یافت. در این همایش محصولات مورد استقبال متخصصین و جراحان محترم قرار گرفت.این همایش با همکاری نماینده محترم شرکت کیتوتک در استان همدان برگزار گردید.

 
 

کنگره ملی آموزش و توانمند سازی بیمار و خانواده

حضور  شرکت کیتوتک در اولین کنگره ملی آموزش و توانمند سازی بیمار و خانواده در استان گیلان، که با حضور جمعی از پزشکان و پرستاران در بندر انزلی برگزار گردید، و بررسی کلی محصولات شرکت کیتوتک مورد توجه حاضرین در این کنگره قرار گرفت.

 
همایش-دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران

برگزاری همایش آموزشی اصول مراقبت از زخم و روش پانسمان های نوین توسط شرکت کیتوتک برای پرستاران، پزشکان جهت سهولت در ترمیم زخم های باز، ضد عفونی کردن زخم به طرز صحیح، پانسمان کردن زخم و روش استفاده از محصولات به نحو صحیح و آگاهانه در دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار گردید.که با استقبال فراوان همکاران، پزشکان و پرستاران حاضر در این همایش همراه بود.
دومین کنگره ترومبوز و هموستاز ایران

شرکت کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین ترمیم زخم و بندآورنده های خونریزی در دومین کنگره و نمایشگاه ترومبوز و هموستاز ایران در تاریخ12 الی 14دی ماه که محل برگزاری این نمایشگاه سالن همایش های بیمارستان امام خمینی (ره) بود، حضور داشت. 
نوزدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و و فن بازار

شرکت کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین ترمیم زخم و بندآورنده های خونریزی در  نوزدهمین نمایشگاه بزرگ دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در تاریخ 3 الی 6 دی ماه که محل برگزاری این نمایشگاه عظیم نمایشگاه بین المللی بود، حضور داشت. این نمایشگاه با استقبال قابل توجه مدعوین همراه بود.

    
نمایشگاه مدیکا 2018

کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین ترمیم زخم و بندآورنده های خونریزی در نمایشگاه مدیکا در تاریخ 21 الی 24 آبان ماه  برابر با 12-15 نوامبر 2018 که محل این نمایشگاه عظیم بین المللی شهر دوسلدورف آلمان بود، حضور داشت. این نمایشگاه با استقبال قابل توجه مدعوین همراه بود.
نمایشگاه چاینانو 2018

شرکت کیتوتک و 21 شرکت نانویی ایرانی همراه با مرکز نانو ایران و چین، با حضور در نمایشگاه چاینانو CHInano2018 جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه‌ی فناوری نانو را معرفی کردند. این نمایشگاه از تاریخ ۲4 لغایت ۲6 اکتبر در شهر سوژو چین برگزار شد.

 
 

     

 

یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو 1397

یازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو ۲۱ الی ۲۴ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج‌فارس برگزار گردید.دراین جشنواره، نهادهای فعال در سه قالب حضور داشتند که عبارتند از:• نهادهای ترویجی شامل باشگاه دانش‌آموزی، فروشگاه کتاب تخصصی، انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی؛• مراکزعلمی شامل آزمایشگاه، دانشگاه و پژوهشگاه، پارک و مرکز رشد؛• شرکت‌های صنعتی در ۱۲ بخش (Pavilion) سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته بندی، نانومواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی؛ شرکت‌های مشاوره‌ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین‌الملل؛شرکت کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین ترمیم زخم و بندآورنده های خونریزی در این نمایشگاه حضور داشت، و غرفه شرکت کیتوتک با استقبال قابل توجه مدعوین همراه بود. 

 
 

     

 

سومین کنگره بین المللی زخم و ترمیم بافت 1397

شرکت کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین ترمیم زخم و بندآورنده های خونریزی در  سومین کنگره بین المللی و پنجمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت که از تاریخ 4 الی 6 مهر ماه در مرکز همایش های رازی برگزار گردید حضور یافت. این نمایشگاه با استقبال قابل توجه بازدید کنندگان همراه بود.کیتوتک در این کنگره از اپلیکیشن جدید خود به نام هیل اپ رونمایی کرد.هیل اپ نظارت مستمر در بیمارستان ها، مراکز مراقبت از زخم و حتی منزل بیماران را فراهم می کند، و توسط این نرم افزار پزشکان می توانند با اطلاعات دقیق ارائه شده از راه دور روند درمانی بیماران خود را دنبال کنند.

 
 

     

 

بیستمین کنگره قلب و عروق 1397

شرکت کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین ترمیم زخم و بندآورنده های خونریزی در بیستمین کنگره تازه های قلب و عروق در تاریخ 20الی 23 شهریور ماه که در سالن همایش های برج میلاد برگزار گردید حضور داشت. این نمایشگاه با استقبال قابل توجه مدعوین همراه بود.

 
 

   

 

 نمایشگاه پزشکی سنگاپور 2018

شرکت کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین زخم و بندآورنده های خونریزی در  نمایشگاه  پزشکی سنگاپور که مهم ترین رویداد صنعت پزشکی و مراقبت های بهداشتی در جنوب شرق آسیا می باشد در پاویون ایران حضور پیدا کرد. این نمایشگاه در تاریخ 29الی 31 آگوست 2018 در شهر سنگاپور برگزار گردید.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت   https://www.medicalfair-asia.com مراجعه فرمایید.

 
 

     

 

نمایشگاه بین المللی ایران هلث 1397

کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین ترمیم زخم و بندآورنده های خونریزی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی ایران هلث در تاریخ 29 خرداد ماه الی 1 تیرماه 1397 که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران  واقع بود حضور داشت. این نمایشگاه با استقبال قابل توجه مدعوین همراه بود.

 
 

   

 

همایش علمی پاپ اسمیر و تفسیر آن در استان خراسان 1396

حضور  شرکت کیتوتک در همایش پاپ اسمیر و تفسیر آن در استان خراسان ، این همایش با حضور جمعی از ماما ها در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار گردید. و بررسی محصولات بهداشتی شرکت کیتوتک مورد توجه حاضرین در جلسه قرار گرفت.

 
 

     

 

نمایشگاه هفته پژوهش 1396

هجدهمین نمایشگاه دستاورد های پژوهش و فناوری  و فن بازار کشور که از تاریخ 22الی26آذر ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید و با استقبال گرم دانشجویان و اساتید محترم همراه بود.این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد پژوهشی و فناوری کشور، سالانه با حضور جمع زیادی از دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی، مراکز رشد و شرکت‌های توانمند داخلی برپا می‌شود، فرصت بسیار مغتنمی است تا فعالین این حوزه دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید استادان، دانشجویان سرمایه‌گذاران و دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند. شرکت کیتوتک نیز بعنوان یکی از شرکت های تولید کننده های دارو و تجهیزات بر پایه نانو نقره در این نمایشگاه حضور داشت که با استقبال قابل توجهی از مراجعین همراه بود.

 
 

   

 

دومین کنگره بین المللی زخم و ترمیم بافت 1396

کیتوتک، تولید کننده پانسمان های نوین ترمیم زخم و بندآورنده های خونریزی در دومین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت 3 الی 5 آبان ماه در سالن همایش های بیمارستان میلاد(سالن غرضی)، حضور داشت ،این نمایشگاه با استقبال قابل توجه مدعوین همراه بود.

 
 

 

 

 

  

    

 

دهمین نمایشگاه نانو 1396

حضور شرکت کیتوتک در نمایشگاه نانو

 
 

     

      

 

کنفرانس بین المللی مالزی 1396

کنفرانس بین المللی مالزی با حضور 60 نفر از متخصصین برجسته از سراسر جهان به عنوان سخنران و شرکت های عمده تولید محصولات ترمیم زخم در تاریخ 7-9 مهر ماه سال 1396 در شهر کوالامپور برگزار شد. بیش از 500 نفر در محل کنفرانس حضور بهم رساندند و از نزدیک شاهد دستاوردهای این شرکت ها بودند.غرفه Dr. Wound  برند ثبت شده شرکت کیتوتک در مالزی، مورد بازدید متخصصان ترمیم زخم، پزشکان و جمع کثیری از علاقمندان قرار گرفت. 

 
 

    

 

نمایشگاه مدیکا 2017

حضور شرکت کیتوتک در نمایشگاه بین المللی مدیکا 2017 در شهر دوسلدورف آلمان

 
 

 

چهارمین نمایشگاه زیست فناوری 1398

حضور شرکت کیتوتک در چهارمین نمایشگاه زیست فناوری

 
 

 

کنگره بین المللی قلب وعروق 1396

حضور شرکت کیتوتک در نوزدهمین کنگره بین المللی تازه های قلب وعروق با حضور محققان و متخصصان داخلی و خارجی در تاریخ 21الی 24 شهریور ماه 96.

 
 

 

نمایشگاه ایران فارما 1396

حضور شرکت کیتوتک در نمایشگاه ایران فارما 

 
 

کنگره سراسری بیماران ترومایی1396

حضور شرکت کیتوتک در کنگره تروما در سالن همایش های رازی 

 
 

 

کنفرانس یک روزه ترمیم زخم 1396

در راستای افتتاح کلینیک زخم در بیمارستان بوعلی، سمیناری با عنوان اصول مراقبت از زخم با حضور جراحان ترمیمی، جراحان زیبایی، جراحان پلاستیک و پرستاران در تاریخ 11/05/96 برگزار گردید که شرکت کیتوتک به عنوان اسپانسر مالی این مراسم حضور یافت.

در این سمینار سوپروایزر علمی شرکت کیتوتک نیز در رابطه با محصولات شرکت سخنرانی داشتند که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

 

برگزار کنندگان :

انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران

معاونت پژوهشی مرکز پزشکی ، آموزش درمانی بوعلی

 انجمن دیابت ایران

 
 

 

 نمایشگاه بین المللی نانوتکنولوژی 1396

شرکت کیتوتک ، تولید کننده پانسمان های نوین زخم و بندآورنده های خونریزی در نمایشگاه بین المللی نانوتکنولوژی سئول – کره 1396 که درشهر سئول و تاریخ 21-23 تیر ماه حضور به هم رساند و مورد استقبال بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفت.

 
 

              

 

نمایشگاه بین المللی نانوتکنولوژی 1395

شرکت کیتوتک ، تولید کننده پانسمان های نوین زخم و بندآورنده های خونریزی در  نمایشگاه  بین المللی نانوتکنولوژی شانگهای – چین 2017 که  شهر شانگهای و در تاریخ 9-7 June حضور به هم رساند و مورد استقبال بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفت.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس : تهران ،خیابان سمیه،بین مفتح وبهار،ساختمان خاقانی،شماره ۸۳ واحد ۱۱ شرقی

کدپستی:۱۵۷۱۸۳۸۳۱۸

۹۸۲۱۸۸۳۲۱۵۱۸-۹+

۹۸۲۱۸۸۸۳۵۲۲۴+

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد